בריכת שחיה לגינה – למה כדאי?

בריכת שחיה לגינה – למה כדאי?

תאריך מאמאר 20/02/24
כותב מאמאר Yair Levy

אצלנו בשזר תמצאו מבחר איכותי של בריכות ביתיות בצורות וגדלים שונים.
אנו מספקים בריכות לגינה במחירים אטרקטיביים לצד כל ציוד תחזוקה נדרש, אותם תוכלו לרכוש גם ישירות דרך האתר המתקדם והמאובטח שלנו עם משלוח עד הבית.

אפשרות נוחה לרכישת בריכה לגינה

אין ספק שטבילה במים צוננים מהווה צורת בילוי מועדפת לימות הקיץ החמים. עד לא מזמן, פעילות זו הייתה אפשרית רק מחוץ לבית – בים, בבריכות שחייה ציבוריות, בנחלים ובמעיינות בטבע. זאת מלבד אנשים אמידים מאוד שיכלו להרשות לעצמם לבנות בריכת שחייה פרטית. למרבה השמחה, בימינו המצב שונה לחלוטין ואין כבר צורך להשקיע הון עתק בבניית בריכה, אלא ניתן לרכוש בריכת שחיה לגינה איכותית בגודל מתאים. הבריכות מוצעות בצורות עגולות או מלבניות בשלל מידות, ועם מחירים אטרקטיביים המתאימים לכל כיס.

יתרונותיה של בריכת שחייה ביתית

בהוצאה של מאות או אלפי שקלים בודדים תוכלו ליהנות בקלות מכל היתרונות שיש לבריכת שחייה להציע. ראשית, בריכה בחצר תעניק לכם אמצעי בילוי קיצי מועדף, לבד או בחברותא ובכל שעות היום. הבריכות עצמן הן מוצרים חזקים, יציבים ועמידים שיכולים לשרת אתכם שנים רבות והינם פשוטים לתחזוקה , ניקוי והחלפת מים. כמו כן, עימנו תוכלו לרכוש את כל אמצעי התחזוקה הנדרשים עבור הבריכה במחיר משתלם במיוחד, לרבות כיסויים, משאבות סינון, ערכות וחומרי ניקוי ותחזוקה כדוגמת מצופי כלור או חול קוורץ. מעבר לכך, בריכות אלו הינן מודולאריות, פשוטות וקלות להרכבה ופירוק, כך שבימי החורף תוכלו לקפלן ולאחסנן וליהנות משטח החצר שהתפנה לכם למטרות אחרות.

בחירה נכונה של בריכת שחייה

בחירת בריכת שחיה לגינה מתחילה בהגדרת גודל האזור המיועד עבורה.חשוב לציין שבריכות אלו המלאות במים הינן מאוד כבדות ולכן אין להציבן על פני דקים או מרפסות וגגות שאינם מאושרים לכך על ידי מהנדס קונסטרוקציה. כמו כן, חשוב להציבן על פני משטח ישר ומפולס. בנוסף, יש לקחת בחשבון בעלות הבריכה גם ציוד נלווה ומוצרי ניקוי ותחזוקה שוטפים הנדרשים עבורה. מעבר לכך, לכול סוג של בריכה יש תכונות מסוימות שאותן אנו נשמח לציין בפניכם ולייעץ לכם בבחירת מוצר מתאים.

הזמנת בריכת שחייה ביתית

לנוחיותכם, הזמנת בריכת שחייה ביתית מוצעת בבטחה ובקלות ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא על ידי הגעה לאחד מסניפי חברתנו או באמצעות יצירת קשר עמנו בטלפון 073-2400-379.

שתף מאמר
×