המדריך המלא לבחירת ריהוט גן

המדריך המלא לבחירת ריהוט גן

תאריך מאמאר 20/02/24
כותב מאמאר Yair Levy

אם השקעתם וטיפחתם את הגינה שלכם, כעת על מנת להשלים את המראה שלה, תוכלו לרכוש ריהוט גן איכותי, שיהיה עמיד בכל תנאי מזג האוויר, ממנו תוכלו ליהנות לאורך שנים רבות. אז מה חשוב שתדעו לפני שאתם רוכשים ריהוט גן? המשיכו בקריאת המאמר שלנו ותגלו טיפים מצוינים לבחירת הריהוט המושלם עבור הגינה שלכם.

הגדירו את מטרת הריהוט

האם הריהוט ישמש אתכם למטרת ארוחות בחוץ או שאולי תעדיפו להשתמש בו לאחר הארוחה או לפניה. אם מדובר על המטרה הראשונה שהוזכרה, יש להעדיף רכישה של ריהוט הכולל שולחן ולפחות 4 עד 6 כיסאות. את השולחן יש להעדיף מחומר איכותי וחזק כמו אלומיניום, בשילוב עם זכוכית. תוכלו לנקות אותו בקלות וללא כל בעיה. על מנת לשמור היטב על השולחן והכיסאות, תוכלו לרכוש כיסויים מותאמים. אם יש לכם מספיק תקציב, תוכלו גם להוסיף מערכת ישיבה שעשויה מראטן וכך להשלים את המראה. במידה ואתם לא מתכננים לעשות ארוחות בחוץ, תוכלו לרכוש שולחן קפה קטן עם 2 כיסאות ולהוסיף גם פינת זולה.

כמות האנשים שישתמשו בריהוט

בדקו את גודל הריהוט וכמות מקומות הישיבה שאתם מעוניינים בה. אם מדובר על משפחה גדולה, עדיף לרכוש מספיק כיסאות, כך שיהיה מקום לכולם. לא חייב להשקיע בכיסאות מעוצבים, ניתן גם להוסיף כיסאות פלסטיק מעוצבים, שעלותם לא יקרה בכלל. במידה ואתם מרבים לארח, תוכלו גם לרכוש מערכות ישיבה נפתחות ומודולריות, המאפשרות אירוח של כמויות שונות של אנשים.

חומרי הגלם של ריהוט הגן

ההעדפה היא לבחור ברהיטים המיוצרים מחומר גלם שאינו מחליד, נשחק ובעל תכונות אידיאליות לשימוש בחוץ.
אחד מהם הוא אלומיניום.
רצוי לשים לב לעובי שילדת הריהוט, במידה והוא מאלומיניום. ככל שכבד ומאסיבי יותר, כך הוא יהיה יותר איכותי. מלבד אלומיניום, תוכלו גם לבחור ריהוט העשוי מראטן סינטטי. מדובר על חומר המורכב מסיב PVC. גם כאן, ככל שהסיב יהיה עבה יותר, כך גם הוא יהיה חזק יותר. זה יאפשר את עמידותו לאורך זמן ויאט משמעותית את שחיקתו.
גם לאלומיניום וגם לראטן, ניתן לשלב חומר גלם כמו זכוכית. שימו לב שהזכוכית היא מחוסמת והעובי שלה יהיה לכל הפחות 5 מ”מ. זוהי זכוכית בטיחותית לשימוש והיא בעלת חוזק גבוה פי 3 מזכוכית רגילה. השילוב של הזכוכית עם חומרי הגלם הללו, יוצר ריהוט גן מושלם.

בשורה התחתונה – אל תמהרו לקנות ריהוט גן, ערכו בדיקות מקדימות בטרם הרכישה. תוכלו לראות מגוון סגנונות ריהוט גן באתרי אינטרנט שונים. בדקו במספר חנויות את מחירו ואיכותו, שכן הפרמטרים הללו משתנים מחנות לחנות. המחירים עשויים לנוע מכמה אלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים. אם אהבתם מערכת ריהוט מסוימת, בדקו לפני רכישה, אם אתם מקבלים גם אחריות, שכן כל חנות או חברה שמכבדת את עצמה ואת מוצריה, תספק לכם אחריות ללא כל בעיה.

שתף מאמר
×