5 כלי גינון לגינה מטופחת

5 כלי גינון לגינה מטופחת

תאריך מאמאר 20/02/24
כותב מאמאר Yair Levy

אין כמו תחושת השלווה של ישיבה בגינה, רגע פסטורלי שמזכיר עד כמה נכון היה הצעד לבנות את ביתכם הפרטי. רק נותר להתמסר לירוק מסביב וציוץ הציפורים. איך הנאה זו גם מצריכה תחזוקה שוטפת של סביבת חצר הבית ולכן בחרנו להציג לכם 5 כלי עבודה הכרחיים לשימור ותחזוקת הגינה בדיוק כפי שאתם אוהבים אותה!
ברשת החנויות של חברת שזר תוכלו למצוא את כול סוגי כלי הגינון הנחוצים לכם! מדובר במבחר גדול של כלי עבודה בגינה של היצרניות הטובות והמובילות בעולם, אותם תוכלו לרכוש ישירות באתר.

5 כלי עבודה שיעשו לכם חיים קלים בגינה

מברגה – נכון, אמנם לא רק לגינה אבל כלי נחוץ לכל עבודת תחזוקה בבית ובחצר. לדוגמה לחיזוק גדר הפלסטיק המקיפה את החצר, חיזוק דק העץ, הפרגולה ועוד.
מפוח – לאחר ריכוז העלים בפינת החצר תוכלו לאסוף אותם בקלות רבה יותר וכך לשמור על הגינה נקייה מעלים. באתר ניתן למצוא מפוחים שונים לרבות מפוח ושואב עלים חשמלי, מפוח מוטורי בנזין, מפוחים רבי עוצמה המתאימים גם לניקוי שבבי עץ, חול, אבק וחלקי אלקטרוניקה וחשמל.
מכסחת דשא – מוצר חובה כמובן בכל גינה מטופחת! מכסחות הדשא באתר הן מכסחות דשא חשמליות, או ממנוע בנזין ומגיעות בגדלים ועומות שונות.
חרמש – גם עם מכסחת הדשא הקטנה ביותר לא ניתן להגיע לכל הפינות. כדי לבצע את עבודת גיזום הדשא בצורה יסודית מדובר, החרמש הינו מוצר חובה. אנו מספקים חרמשים חשמליים, נטענים ומוטוריים בעוצמות שונות.
מזמרה – לאלו מכם שגידלו גדר חיה לתפארת מזמרה היא מוצר Must בין סוגי המזמרות שאנו מספקים : מזמרות יד סדן, גוזמי גדרות מקצועיים, גוזמי גדרות חשמליים, מספרי דשא וגוזמי גדרות, ומספריים גוזמי גדרות.
כלי גינה איכותיים מבית שזר.

גינה משלנו זה חלום שרבים מאיתנו חולמים: גינה פסטורלית, נעימה ושקטה בחצר אבל לא כולם זוכים להגשים את החלום, אלה מאיתנו שכן, מתייחסים לגינה החביבה שלהם בכבוד הראוי לה. נכון זה רק תחביב, אבל תחביב שדורש השקעה ומחויבות אמיתית במידה ורוצים לשמור על חצר ביתכם מטופחת ונקיה ושבאמת תשמש אתכם לרגעים היפים ביותר בבית יחד עם משפחתכם.
לכן במיוחד אם אתם מגדלים שיחים ועצי נוי בגינתכם, ואפילו אם מדובר רק בכמה עציצים במרפסת, כלי גינון נכונים עבורכם הם הדרך לשמור על הצמחים בגינה בריאים ויפים.

והעיקר לא לשכוח להשקות, אבל לא יותר מדי!

שתף מאמר
×