מכירות ושירות לקוחות
073-2400379
מידע ומאמרים

גריל גז

גריל גז היא אפשרות מהירה ובריאה לצליית בשר, דגים והקפצת ירקות. גריל גז פועל באמצעות מבערים שדרכם מוזרם גז, המספקים להבה שמחממת אבנים קרמיות והן מחממות את רשת צליית הבשר.

ניתן לקבל את הטעם של צליית בשר על פחמים בגרילים על גז על ידי שימוש בקיסמי עישון שמיועדים לשימוש במעשנות. הקיסמים מספקים ארומה זהה לצליית פחמים. כמו כן בריאותית אין סכנה מהגזים של האבנים הקרמיות כפי שישנה סכנה בפחם מתכלה המגיע בגרסאות של חומר סינטטי עם תזקיקי נפט.
 
גריל גז - הוראות הפעלה
מרגע הפעלת הגריל עד לצליית הבשר אנו זקוקים ללא יותר מ-7 דקות לשם התחממות האבנים הקרמיות ופלטות הצלייה ולאחר מכן אפשר להניח את הבשר לשם צלייה איכותית. ניתן לצלות את כל סוגי הבשרים: בקר, חזה עוף, צלעות כבש, קבבים ואפילו מעורב ירושלמי על משטח צלייה חלק המשמש למקצוענים גם לסגירת הבשר במקרה של מדליוני פילה.

גרילי גז של שזר משווקים במספר רב של איכויות וגדלים. שזר מספקת ומשווקת גרילי גז איכותיים בעלי אפשרות צלייה של שנייםעד שבעה מבערים במגוון גדלים ובמגוון צורות. הגרילים שברשותנו בנויים חלקם ממתכת, בעלי מכסה מתכת וחלקם בנויים מתכת ובעלי מכסה נירוסטה איכותית. לרשות לקוחותינו אנו מספקים את הגרילים לרוב מורכבים, כוללים וסת גז וצינור גומי ומתאימים מיידית לעבודה.

ניתן לקבל את הגרילים מפורקים באריזתם המקורית אך לאחר שנבדקו על ידי בודק מוסמך במעבדת השירות של שזר. ברשותנו מלאי חלקי חילוף לכל הגרילים שנרכשים אצלנו ומעבדת תיקונים ושירות לפי הצורך. שזר מספקת ומייבאת גרילים על בסיס גז מזה כ-15 שנים.
מוצרים מובילים בגריל גז